Vážení zákazníci v době od 16.08 do 03.09 máme dovolenou a z tohoto důvodu budou všechny objednávky expedovány až od 04.09. Děkujeme

NOSSECO SPUMANTE 0,20 l

Neohodnoceno
 
 

Odalkoholizované víno je nápoj pro moderní, zdravě žijící lidi, kteří jednoduše mají chuť na víno, ale nemají chuť na alkohol. Pro ty milovníky vína, kterým je trvale či dočasně tento požitek odepírán. Pro abstinenty, řidiče, nastávající maminky, lidi se zdravotními problémy a ty, kdo nepijí alkohol z osobních důvodů, či lidi hlídající si přísun kalorií. Pro oslavu, pro každý svatební stůl, pro zvláštní příležitosti či každodenní potěšení.Odstraňování alkoholu probíhá ve vakuu a je šetrnější než jakákoli jiná metoda extrakce. Tato metoda umožňuje velmi šetrnou extrakci při teplotě výrazně pod 30 °C, takže nemůže dojít k tepelnému poškození. Víno se ohřeje až na 29 °C, když alkohol dosáhne bodu varu a začne se odpařovat.

Dostupnost Objednáno
53 Kč    
Kód produktu 494225-24
Kategorie Dle cukru
 

De-Alkoholizované šumivé víno Nosecco Spumante. Světle žlutá a elegantní barva s jemnými bublinkami. Aroma s intenzivními ovocnými tóny, dominují zde bílé květy a hrozny. V Chuti dobře vyvážené na patře s dobrou strukturou a harmonickou kyselinkou. Doporučení: Jako aperitiv a pro párty.

Barva: Světle žlutá s elegantním perlením.
Vůně: Expresivní, s intenzivními ovocnými tóny, kterým dominují bílé květy 
          a muškátové bílé hrozny.
Chuť: Svěží, skvěle vyvážená a strukturovaná.

Nejlépe si ho vychutnáte ledově vychlazené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: